для приготування варення беруть смородину,малину та цукор і відношені 3:4:5.Скільки кілограмів

кожного продукту потрібно взяти,щоб отримати 24кг варення?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

Ответ:

Всё просто.

Одна частина це - х

Тоді

3х+4х+5х=24

12х=24

х=24/12

х=2

И получается

Смородина - 3*2=6

Малина - 4*2=8

Цукор - 5*2=10

Проверяем

6+8+10=24