Розв'яжи задачу двома способами - способом пропорцій і способом зведення до одиниці.В залі

розставили 288 стільців у 12 однакових рядів. Скільки такихрядів вийде з 360 стільців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Елизавета.

Ответ:

288 - 12

360 - х

х= 360*12/288 = 15 це пропорція

2 спосіб

288/12= 24

360/24 = 15