Знайди різницю мішаних чисел. У відповідь запиши нескоротний дріб. 59 13/22−16 1/33 =


Ответы на вопрос

Отвечает Ларчик Аня.

59 13/22 - 16 1/33 = 59 39/66 - 16 2/66 = 43 37/66

Ответ: 43 целых 37/66.

Отвечает Джо Кристина.

59 13/22 - 16 1/33 = 59 39/66 - 16 2/66 = 43 37/66

Ответ: 43 целых 37/66.