Точка рухається за законом s = 2+ 15t-4t² Знайдіть миттєву швидкість точки в момент t = 2c


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Катя.

Ответ:

v=s'=15-8t, v(2)=15-8*2=-1м/с