Пж перетворіть в неправельний дріб 5 13/21​


Ответы на вопрос

Отвечает Король Сережа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 13/21= 118/21

Помножити цілу частину на знаменник дробової частини далі

до отриманого добутку додати чисельник дробової частини і  

записати отриману суму чисельником дробу, а знаменник дробової частини залишити без зміни.

5*21+13=105+13=118 чисельник, а знаменник залишається  21

Отвечает Зайнулин Тимур.

Ответ:

5 13/21 = 118/21

Пошаговое объяснение: что бы превратить в неправильную дробь надо: знаменатель умножить на цело и прибавить числитель. ( где числитель и знаменатель смотри на фото)