Площа круга 50,24 см2 кв. Знайдіть його діаметр.4 см16 см8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Миша.

D=2√S/π

поставляем

D=2*√(50,24/3,14)

D=2*√16

D=2*4=8 cм