Карлсон з'їв 15 паляничок з 60. Який відсоток паляничок, що були з'їдені?


Ответы на вопрос

Отвечает Заливахин Никита.

Пропорция: 60 пряников - 100%

                      15 пряников - х%

60 : 15 = 100 : х

60 · х = 15 · 100 - свойство пропорции

60 · х = 1 500

х = 1 500 : 60

х = 25

Ответ: 25%.