Знайдіть швидкість автобуса якщо за 8/9год він проїхав 50 2/3 ? СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Александр.

V =  \frac{S}{T}  \\ V =  \frac{50 \frac{2}{3} }{ \frac{8}{9} }  \\ V =  \frac{ \frac{152}{3} }{ \frac{8}{9} }  \\ V =  \frac{153}{3}  \times  \frac{9}{8}  = 57

Відповідь: швидкість автобуса становить - 57 км/год.