Помогите срочно, дам 20 баллов відстань на місцевості між пунктами а і б дорівнює 6,4 км, а між

пунктами б і ц 4,8 км при цьомуна карті відстань між а і б дорівнює 1,6 см знайди масштаб карти та відстань маж б і ц на карті

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Влад.

Ответ:

маштаб карты 1 к 4 тысячам значит видстань вид B и C 1.2

Пошаговое объяснение:  

6,4 км перевести в см

6400/1.6= 4000 (см) маштаб карты

4,8 км перевести в см

4800/4000=1.2 (см)  видстань миж B и C