Помогите пожалуйста. У першій бригаді було в 3 рази більше робітників,ніж у другій. Після того,

яку другу бригаду прийнялище 10 робітників, то в двохбригадах разом стало70 робітників. Скількиробітників було в кожнійбригаді спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другій бригаді - х робітників, тоді у першій - 3х, після того, як

у другу бригаду прийняли  ще 10 робітників, то в неї стало х+ 10

3х+х+10= 70

4х=60

х= 15 робітників у другій бригаді

3х= 3*15= 45 робітників у першій бригаді