довжина прямокутника 80 м,ширина у 2 рази менша.Знайди площу та периметр прямокутника.помогите

пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Саваднеев Данил.

Якщо довжина прямокутника 80 м, а ширина у 2 рази менша, то ширина становить 40 м (80÷2).

P=2(80+40)

P=240 м²

S=80×40=3200 м².