Площа квадрата дорівню 25 дм2 знайдіть його периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Виктория.

Ответ: 20 дм

Пошаговое объяснение:

Площа квадрата S = a^2 звідси знайдемо сторону квадрата

a2= 25

a=5 дм

Периметр дорівнює: Р= 4а= 4*5= 20 дм

Отвечает Абдуллаева Нурайя.

Ответ:

S=25 дм2; P=20 дм

Пошаговое объяснение:

S= 5 * 5= 25м2; P=5*4=20 дм