Знайти периметр прямокутника якщо його сторони 15 и 10 См


Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Диана.
(15+15)+(10+10)=50(см.)периметр прямоугольника
Отвечает Асқаров Ахмет.

Ответ:

Так, як у прямокутника по дві однакові сторони ,а периметр- це сума всіх сторін, то маємо:

15+10+15+10=50 см