4. Розв'яжи задачу Одночасно від селица Чарівне в одному напрямку виїхали велосипедисти,

швидкість першого 136 км/год, а другого 14,8 км/годЯка відстань буде між ними через 3 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исламов Ислам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 13,6 * 3 = 40,8 (км)-відстань, яку проїхав перший

2) 14,8 * 3 = 44,4 (км) - відстань, яку проїхав другий

3) 44,4 - 40,8  = 3,6  (км)відстань буде між ними через 3 год