Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 24 см, ширина у 6 разів менша від довжини, а висота

на 16 смбільша за ширину. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Відповідь:1920см³

формула обєму паралелепіпеда така V=a*b*h

де а довжина b ширина і h висота

тоді 24/6=4-ширина,4+16=20-висота тоді V=4*20*24=1920 см³