Перетворити десятковий дріб на звичайний, а потім обчислити 0,24 і 4/9. помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Косарев Валерий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0.24=24/100=6/25

6/25+4/9=216/900+400/900=616/900=154/225