на 6 верстатах завдання виконали за 10 днів скільки потрібно таких верстатів щоб виконати його за 4

дні(с объяснением пожалуйста)​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию;

10/4 = х/6

х = 10*6 / 4

х = 15

Ответ: 15

Отвечает Муталлимов Нурай.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

6×10:4=15 вроде так