2. Якщо ціну товару зменшили зі 150 грн до 105 грн, то вона знизилася наСРОЧНОООО ПЖ ТЕСТ!!!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Панина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

150/100=105/х

105*100:150=7%