За два дні у саду зібрали 324кг яблук. Скільки кілограмів яблук було зібоано за перший день, якщо

за другий день зібрали яблук у 2 рази більше​

Ответы на вопрос

Отвечает Тресс Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 день - х кг

2 день - 2х кг

За 2 дня - 324 кг

х + 2х = 324

3х = 324

х = 324 : 3

х = 108

1 день (х) = 108 кг

2 день (2х) = 2 * 108 = 216 кг

108 + 216 = 324