Радіус кола 3 см. знайди його довжину кола


Ответы на вопрос

Отвечает Юстус Вика.

Решение:

Довжину кола можна знайти по формулі c = 2\pi R, де R - радіус кола. Маємо:

c = 2\pi 3 = 6\pi см