ширина прямокутного паралелепіпеда =12см,довжина у2рази більша за ширину,а висота на 8см менша за

ширину. знайдіть об'єм паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Бельченко Юлия.

1)12+8=20(см)-длина

2)20÷2=10(см)-ширина

3)12×20×10=2400(см³)-объём прямоугольного паралелепипеда

Ответ:2400см³