з двох міст назустріч один одному одночасно виїхали два автобуси.швидкість першого автобуса 48 1/2

км/год, що становить 97% швидкості другого,через скільки годин після початку руху автобуси зустрілися, якщо відстань між містами дорівнює 147 3/4 км

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

1,5 часа.

Пошаговое объяснение:

1. 48 1/2 : 0,97 = 48,5 : 0,97 = 4850 : 97 = 50 (км/ч) - скорость второго автобуса.

2. 48,5 + 50 = 98,5 (км/ч) - скорость сближения.

3. 147 3/4 : 98,5 = 147,75 : 98,5 = 1,5 (ч) пройдёт до встречи.