У двох вязках 42 повітряні кульки ,причому у першій вязці на 8 кульок менше ніж у другій .скі льки

кульок у кожній вязці

Ответы на вопрос

Отвечает Беспелюхина Софья.

x - меньшая вязка

x+(x+8)=42

2x+8=42

2x=34

x=17

первая вязка 17

вторая вязка 17+8=25