А)28 від 35 б)83 від 35 в)12,25 від 8,75 г)50 від 62,5 Визнач , скільки відсотків становить:


Ответы на вопрос

Отвечает Станько Макс.

Ответ: а)28 от 35  составит 28/35=4/5=80/100=80%

б) 83 від 35  составит 85/35=17/5=3 2/5=3 40/100=340/100=340%

в) 12,25 від 8,75  составит 12,25/8,75=1 40/100=140/100=140%

г) 50 від 62,5 составит 50/62,5=0,8=80/100=80%.

Пошаговое объяснение: