1.Скільки відсотків становить число 0,37 від 3,7? 2.Скільки відсотків становить число 1 1/16 від

6 1/4?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиятдинова Розалина.

Відповідь:

1) 10%
2) 17%

Покрокове пояснення:

1.

3,7   -   100%

0,37  -    х
x=\frac{0,37*100}{3,7} =10 %
2.

перетворимо  числа в неправильний дріб

25/4     -100%

17/16  - х

x=\frac{17}{16}*100 : \frac{25}{4}=\frac{17*100*4}{16*25}=  17%