Скільки см дроту пішло на виготовлення каркасу прямокутного паралелепіпеда, якщо виміри 3см, 5см,

6см?

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо суму довжин усіх ребер

 3 + 5 + 6 = 14 (см)

 Довжина дротяного каркаса дорівнює:

14 *4 = 56 (см)