144.Купили рулони паперу однакової довжини для па- кування подарунків: 8 рулонів – для дівчат і 5

рулонів – Для хлопців. У восьми рулонах виявилося на 150 дм паперу більше. Якої довжини папір у рулонах Для паку- вання подарунків для дівчат і якої - для хло

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8-5=3 рулона у дiвчат бiльше

150/3=50(дм) 1 рулон

8*50=400(дм) у 8 рулонах для дiвчат

5*50=250 (дм) у 5 рулонах для хлопцiв

Отвечает Рябуша Игорь.

Вот ответ

Ответ:

150дм×5÷8=190