електропоїзд відправився з однієї станції об 11 год 24 хв і прибув до наступної об 11год 39хв

подолавши відстань 16км. Яку відстань подолає електро поїзд за 1,5 год руху з такою ж швидкістю

Ответы на вопрос

Отвечает Чижевич Ксения.

Ответ:

11 год 39 хв=699хв

11 год 24хв=684хв

699-684=15 хв

16 км=1600 м

1600 м÷15хв=106+2/3 м

106+2/3×60=6400

6400×1,5=9600

можно лучший ответ пж?