Із Києва до Полтави, відстань між якими 336 км, вируши- ли одночасно два автобуси . Один з них

подолоч цю Видстань за 6 год. За скільки годин подолає цю відстань другий автобус якщо його швидкисть на 28км/год больше вид швидкости первого автобуса.ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ко Дмитрий.

Ответ:4 година

Пошаговое объяснение:

1) 336 : 6 = 54 (км/ год) - швидкість 1 автобуса

2) 54+28=84 (км/год) - - швидкість 2 автобуса

3) 336:84=4 (год)