Туристи подолали 75км. Пішки вони йшли 4 години зі швидкістю 5км/год. Їхали верхи 5 годин. З якою

швидкістю вони їхали верхи? Самостійну роботу скинути мені до 11-ї години.СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Смольская Мария.

Ответ:

11

Пошаговое объяснение:

4·5=20 км прошли туристы пешком.

(75-20)/5=55/5=11 км/ч - скорость, с которой они ехали верхом.