Знайдіть діаметр круга,площа якого дорівнює 144см²​


Ответы на вопрос

Отвечает Марсов Влад.

Ответ:

24/√π (см)

Пошаговое объяснение:

S=144 см²

S=πR²=π(D/2)²=πD²/4

πD²/4=144

πD²=576

D²=576/π

D=24/√π (см)