10. Робітник протягом двох днів працював 12 годин. Пер-шого дня він заробив 600 грн, а другого —

840 грн. Скількигривень становить щогодинна оплата праці робітника?ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Букарь Соня.

Ответ:

120 грн

Пошаговое объяснение:

Позначимо суму зароблених грошей P. Тож, Р=600+840=1440 грн

Поділимо на кількість годин

x=P/12=1440/12=120 грн