Напишіть будь ласка умову задачі Робітник протягом двох днів працював 12 годин. першого дня він

заробив 60 грн, а другого- 84 грн. скільки гривень становить щогодинна оплата праці робітника

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ольга.

Пошаговое объяснение:

1день-60 грн.

2день-84 грн.

1)60+84=144 (грн)-заробив за два дні.

2)144:12=12 (грн)

Відповідь: щогодинна оплата праці працівника становить дванадцять гривень