1. Кестені толтыр. Есепті шығар. Бірінші жер телімінен 28 қап, екіншісінен дәл сондай22 қап

картоп жиналды. Екі жер телімінен барлығы2 550 кг картоп жиналды. Әр жер телімінен қанша кило-грамм картоп жиналған?​

Ответы на вопрос

Отвечает Томчук Ліза.

Ответ:

2550:(22+28) = 51

51*22=1112

51*28=1428

Пошаговое объяснение:

правильно

0 1