Математика 5 сынып 698 есеп 12 бет сол астында Есеп мынындай Хауыз бірінші және екінші құбырдын

аққан сумен 6 сағатта толады.Хауызға су бірінші құбырдан ғана ақса,хауыз 10 сағатта толады.Хауызға су екінші құбырдан ғана ақса, хауыз неше сағатта толады?

Ответы на вопрос

Отвечает Шнюрочек Нюрочек.

Пошаговое объяснение:

х/1+10/1=6

х/1=10/1-6/1

х/1=1/4

1÷1/4=1/1•1/4=4/1