Помогите:Бак екі шүмектен қатар аққан сумен 2 сағатта, ал бірінші шүмектен аққан сумен 3 сағатта

толады. Егер бакқа су екінші шүмектен ғана аққса, оның 2/3-сі неше сағатта толады?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Сергей.
3*2=6
6*2/3=6/1*2/3 =4/1=4
ж 4сағ