Ширина прямокутника дорівнює 42 см, що становить 6/7 його довжини.  Знайти площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

42:6*7=49 Р=(42+49)*2=182(см) периметр