На склад підприємства надходять деталі із трьох цехів. Перший цех відправив 300 деталей, другий і

третій – по 200. Перший і другий цехи дають по 2% браку, третій – 3%. Знайти ймовірність того, що навмання взята деталь бракована.

Ответы на вопрос

Отвечает Свириденко Даниил.

Відповідь:

Пояснення:

300*0.02=6 деталей браковано з 1 цеху

200*0.02=4 деталей браковано з 2 цеху

200*0.03=6 деталей браковано з 3 цеху

300+200+200=700 деталей надходить на склад

6+4+6=16 деталей браковано

700-16=684 деталей справних

16 до 684