Певну роботу 12 робітників ви- конують за 10 год. Скільки часузнадобиться для виконання

такоїроботи 8 робітникам, якщо про-дуктивність праці всіх робітниківоднакова?СРОЧНО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведицына Катя.

Ответ: 15 год

Пошаговое объяснение:

Число робітників і час виконання даної роботи є величинами обернено пропорційними (при однаковій продуктивності праці всіх робітників).

Тоді маємо :

12 робітників - 10 год

8 робітників   - х год

12/8=х/10

х=12*10:8

х= 15 год