Умоляю помогите пожалуйста срочно нужно 6. Довжина прямокутного паралелепіпеда 24см, ширина у 6

разів меншавід довжини, а висота на 16см більша за ширину. Знайти об'ємпаралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24 :6= 4 см ширина

4+16= 20 см высота

Объем равен : V=a*b*h= 24*4*20=1920 см3