Мотоциклші екі елді мекеннің арасын 60 км/сағ жылдамдықпен 3 сағатта жүріп өтті. Осы жолдың

жартысын 15 км/сағ жылдамдықпен жүріп өту үшінвелосипедшіге канша сағат керек болады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Артем.

60×3=180

180÷15=12

60÷12=5