На координатній прямій позначте точку на відстані 1,3 од. від точки А(2,3), а потім позначте точку

на відстані 2 од. від побудо ваної точки. Які точки отримали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Низовкин Денис.

Ответ:

1.3+2.3=3,6(B)

3,6+2=5,6(C)