Х-тің қандай мәнінде 5х + 4 өрнегінің мәні: 1) 20; 2) — 30;3) -3,8; 4) 3 санына тең болады?​


Ответы на вопрос

Отвечает Истомин Никита.

Ответ:1)5х+4=20

5х=20-4

5х=16

Х=16:5

Х=3,2

5•3,2+4=20

20=20

Пошаговое объяснение:

1)