X-тің қандай мәнінде 1,5x + 2 өрнегі мен 2x + 5 өрнегінің мәндері тең?(90 баллов)


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

При каком значении x значения 1,5x + 2 и 2x + 5 равны?

                     Решение:

1,5x+2=2x+5\\2x-1,5x=2-5\\0,5x=-3\\x=-3:0,5\\x=-30:5\\x=-6

Ответ: -6

Отвечает Каримова Карина.

Ответ:

1.5x + 2 = 2x + 5 \\ 1.5x - 2x = 5 - 2 \\  - 0.5x = 3 \\ x = 3 \div ( - 0.5) \\ x =  - (30 \div 5) \\ x =  - 6 \\  \otvet : \boxed{x =  - 6}