Відомо, що в тропосфері температура повітря з висотою знижується на 6° С на 1000 м. Обчисліть

температуру за бортом пасажирського лайнера,що летить на висоті 10 тис.м, якщо температура повітря біля поверхні Землі становить +15° С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробей Анастасія.

Ответ:

-45 градусів

Пошаговое объяснение:

1)1000:100=10(р) температура

2)10*6=60

3)15-60=-45

в: -45 градусів