Одне з чисел на 25% більше від іншого, а їх сума дорівнюється 135. Найдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Shamuzova Kamilla.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - 1 число

Х+(х*0,25) - 2 число

Х+Х+0,25х=135

2,25х=135

Х=135:2,25

Х=60 - 1 число

60+60*0,25=75 - 2 число

60+75=135