Обчисліть діаметр кола якщо площа його 900 π м2​


Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Ответ:

60 м

Пошаговое объяснение:

S=πR²

R^{2} =\frac{900\pi }{\pi }

R²=900

R=√900=30

D=2R=2×30=60м