Спростіть вираз б) (6a+5в)2 + (7а-2в)(7a+2в)​


Ответы на вопрос

Отвечает Амелина Светлана.

Ответ:

85a^{2} +60ab+21b^{2}

Пошаговое объяснение: (6a+5b)^2 + (7a-2b)(7a+2b)= 36a^{2}+2*5*6ab+25b^{2} +49a^{2} -4b^{2} =85a^{2} +60ab+21b^{2}

для спрощення використовуємо формули скороченого множення

(a+b)^{2} =a^{2} +2ab+b^{2} \\(a-b)(a+b)=a^{2} -b^{2}

Якщо їх вивчити, стане зрозуміло, що це дуже просто. Успіху!