5. Бірдей қосылғыштардың қосындысын ата. а) Көңілді старт» эстафетасына қатысқан әр командада 5

оқу-шыдан болды. Осындай 7 командада неше оқушы болды?ә) «Мен спорт туралы не білемін?» атты білгірлер сайысынақатысқан әр оқушыға 10 сұрақтан қойылды. 5 оқушы барлығынеше сұраққа жауап берулері тиіс?б) Спорттық би сайысына қатысушылардың әрқайсысы 2 бидеибиледі. 6 қатысушы неше би биледі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Габидуллин Радмир.

Ответ:

а

5+5+5+5+5+5+5=35

ә)10+10+10+10+10=50.

б)2+2+2+2+2+2=12

Біз осылай шыгардык