Довжина кола 94,2см знайдіть діаметр кола


Ответы на вопрос

Отвечает Калакустова Варя.

Якщо довжина кола (C) = 2пR = пd, де п - число пi (3.14), а d - дiаметр, то дiаметр = C/п = 94.2 / 3.14 = 30 см